Műhely, ház és kerti felszerelések.
Kosár Kosár Ft ÁFA nélkül
Ft ÁFA-val
Bejelentkezés Bejelentkezés Regisztráció Regisztráció

Autótechnika

Sűrített levegő

Csiszolórend -szerek

Famegmun-kálás

Manipulációs technika

Homokfúvás

Fémmegmun -kálás

Műhelyfelsze -relések

Homokfúvás

Česká republikaSlovenská republikaPolskoRumunskoSlovinskoNěmeckoVelká Británie

Megrendelés

06 1 766 4599 Vagy felhívjuk Önt: Adja meg a számát
Megrendelés

Újdonságok e-mailen

uni-max számokban

4 331 termékek
3 733 raktáron lévő termékek
177 054 raktáron elérhető termékek darabszáma
124 ügyfél vásárol most
1642 akciós termék
akciók egészen 93%
utolsó frissítés
23.1.2017 19:52:23

e-shop: on-line

Programozó / CNC beállító / alkalmazás technikus / technológus

Feladatok:

· Befogók és készülékek tervezése gyártási folyamatokhoz
· Alkatrészek módosítása az ideális megmunkálási technológiához
· Megfelelő szerszámok és befogók kiválasztása
· Munka összeállításokkal és SolidWorks 2015 modellekkel
· NC-kódok előkészítése HSM-Works 2015 rendszerben
· Egyszerű alkatrészek programozása Mazatrol Matrix párbeszéd-környezetben
· Gyártás előkészítés és az első darabok legyártása Mazak Integ
Elvárások:
· Ipari iskola /Műszaki középiskola
· Többtengelyes gépek kezelése és beállítása, legalább 2 éves gyakorlat
· Kiváló rajzolvasás
· Forgácsolási technológiák ismerete
· ISO kódok és megmunkálógép programozások alapismerete
· Felelősség, alkotó gondolkodás, térlátás, önállóság, ügyesség
· A Mazatrol vagy Heidenhein rendszerek ismerete előny
Amit kínálunk:
· 35.000 - 55.000 Kč
· Stabil munkáltatói háttér egy gyorsan fejlődő cseh cégnél
· Munka fiatal kollektívában
· Kellemes és nyugodt munkakörnyezet
· Érdekes és sokrétű munkakör
· Új tapasztalatok szerzése forgácsolási munkák, CAD és CAM területén
Munkahely:

· Prága-Kelet, Klecany, Topolová 483
· parkolás a területen belül, vagy tömegközlekedési eszközökkel való megközelítés Prága Kobylisy városrészből (15 perc)
· hétfő - péntek 7.30 - 16 óra

Preferált munkaviszony

Teljes munkaidős foglalkoztatás
Meghatározatlan ideig
Munkaszerződés

Kapcsolattartó személy: Pavlína Sadílková
E-mail az életrajz megküldéséhez: info@khnet.cz

A személyes adataim unitechnic.cz s.r.o. cégnek, vagy a KH Group más tagjának való továbbküldése esetén:a személyi adatok védelméről szóló 101/2000 sz. törvény értelmében kimondottan hozzájárulok az adataim feldolgozásával és tárolásával. Az adataimat kizárólag csak a munkavállalás közvetítéséhez és a munkaerő toborzás ideje alatt, legfeljebb egy év időtartamra adom át.