+420 246 066 136 / H-P 7:30 - 16:00

19 175 Ft 24 352 Ft
Megr. sz.: 745027
Nincs raktáron
Minden vásárláshoz ajándékot adunk a megrendelés értéke szerint! Ajándékok áttekintése
Jelenleg nem elérhető

Várható elérhetoség 3. június. 2022.

Univerzális ERGO fejsze 1100 g - erős fejsze, ácsmunkához, kerthez, építési és tisztítási munkákhoz ajánlott - Kiváló minőségű indukciós edzett acélból készült penge, rendkívül tartós, szorosan ragasztva a tengelyhez - megfelelően profilozott fogantyú, üvegszál erősítésű kompozit anyagból készült, ütközés esetén felfüggesztést biztosít - Puha csúszásgátló SAFETOUCH ™ felület, amely lefedi a fogantyú jelentős hosszát, biztosítja a biztonságos fogást és a használat kényelmét - A tökéletes szerszámegyensúly ergonómiát és magas munkakomfortot biztosít, a multifunkcionális fedél garantálja a biztonságos kezelést és tárolást Univerzális fejsze házikóhoz, házikóhoz és családi házhoz. A fejsze szépen illeszkedik a kézbe, és különösen alkalmas kisebb rönkökhöz és rönkökhöz. A fa tűzön történő hasítása szellő lesz az ergonomikus, rugós fogantyúnak és az induktívan edzett acélból készült pengenek köszönhetően.

Megjegyzés:

A termék neve és leírása gépi fordítással készült. Az esetleges hibákért elnézést kérünk.

Legyen Ön az első, aki kérdést küld a termékhez Fejsze 1100 g UNIVERZÁLIS ERGO ÜVEGSZÁLAS CELLFAST FOGANTYÚVAL. Küldje meg a kérdését