+420 246 066 136 / H-P 7:30 - 16:00

16 478 Ft 20 927 Ft
Megr. sz.: 745025
Nincs raktáron
Minden vásárláshoz ajándékot adunk a megrendelés értéke szerint! Ajándékok áttekintése
Jelenleg nem elérhető

Várható elérhetoség 2. június. 2022.

Tengely UNIVERZÁLIS ERGO 600 g - univerzális fejsze ideális kempingezéshez, természethez vagy a természetben való túlélés segítőjeként - Kiváló minőségű indukciós edzett acélból készült penge, rendkívül tartós, szorosan ragasztva a tengelyhez - megfelelően profilozott fogantyú, üvegszál erősítésű kompozit anyagból készült, ütközés esetén felfüggesztést biztosít - Puha csúszásgátló SAFETOUCH ™ felület, amely lefedi a fogantyú jelentős hosszát, biztosítja a biztonságos fogást és a használat kényelmét - A tökéletes szerszámegyensúly ergonómiát és magas munkakomfortot biztosít - A speciális fogantyúnak köszönhetően a szerszám könnyen és biztonságosan rögzíthető az övhöz vagy a hátizsákhoz Fejsze az autóhoz, a természethez vagy a természetbeni túlélési tanfolyamokhoz. Kompakt és mindig kéznél van. Csatolhatja övhöz vagy hátizsákhoz. A hasítás szellő lesz az ergonomikus, rugós fogantyúnak és az induktívan edzett acélpengének köszönhetően. Ha szerelmes vagy a vadonban való tartózkodásra, vagy a túlélési tanfolyamok rajongóira, akkor ez a fejsze lesz a kedvenc segítője.

Megjegyzés:

A termék neve és leírása gépi fordítással készült. Az esetleges hibákért elnézést kérünk.

Legyen Ön az első, aki kérdést küld a termékhez Fejsze 600 g UNIVERZÁLIS ERGO ÜVEGSZÁLAS CELLFAST FOGANTYÚVAL. Küldje meg a kérdését