Csempevágó 480 mm-es KIgurulással HOBBY

Kód: 463877
Csempevágó 480 mm-es KIgurulással HOBBY
Akció
Csempevágó hengerrel 480 mm HOBBY. - Méret: 480mm - vágási hossz max. 480 mm - minőségi kivitelezés - elsősorban barkácsolásra tervezve - a törésmechanizmus még a kemény csempéket is könnyen áttöri - 3 az 1-ben funkció - lyukakat vág, tör és karikáz be a csempékben (pl. akkumulátorokhoz vagy elektromos aljzatokhoz) 30 - 80 mm - szén ferde vágásokhoz 45 ° - használat: csempe és járdák vágásához legfeljebb 16 mm vastagságig - tartalék vágókerék: 16 x 3 mm - csomagolás: papírdoboz Csempe- és csempevágó. Egy egyszerű lépésben vágja és töri a kerámialapokat vagy csempéket. A kényelmes vágáshoz otthonról. Kiváló minőségű kivitelezés, amelyet elsősorban barkácsolásra terveztek, a törésmechanizmus könnyen megtöri még a kemény csempéket is, a 3 az 1-ben funkciót - lyukakat vág, tör és tekercsel a csempe (pl. akkumulátorokhoz vagy konnektorokhoz).
Kategória: Felkészülünk