Műhely, ház és kerti felszerelések.
Kosár Kosár Ft ÁFA nélkül
Ft ÁFA-val
Bejelentkezés Bejelentkezés Regisztráció Regisztráció

Autótechnika

Sűrített levegő

Csiszolórend -szerek

Famegmun-kálás

Manipulációs technika

Homokfúvás

Fémmegmun -kálás

Műhelyfelsze -relések

Homokfúvás

Česká republikaSlovenská republikaPolskoRumunskoSlovinskoNěmeckoVelká Británie

Megrendelés

06 1 766 4599 Vagy felhívjuk Önt: Adja meg a számát
Megrendelés

Újdonságok e-mailen

TOP 10

uni-max számokban

4 331 termékek
3 733 raktáron lévő termékek
177 058 raktáron elérhető termékek darabszáma
102 ügyfél vásárol most
1642 akciós termék
akciók egészen 93%
utolsó frissítés
23.1.2017 19:46:23

e-shop: on-line

Termékspecialista

Adminisztratív tevékenység, termékek felvétele a katalógusba és az internetes üzletbe.

Munkaköri tevékenység:
• ajánlatok feldolgozása és bevitele a belső rendszerünkbe (workflow)
• specifikáció előkészítése az e-shopban és a katalógusban való megjelenítéséhez
• új termékek felkutatása bel- és külföldön, gépek, szerszámok, műhelyfelszerelések területén
• kommunikáció a beszállítókkal - megállapodás a kereskedelmi feltételekről
• meglévő termékek aktualizálása
• részvétel külföldi vásárokon és kiállításokon, gépek, szerszámok, műhelyfelszerelések területén

Követelmények:
• kizárólag csak műszaki, közép- vagy felsőfokú végzettség
• számítógép mindennapos és szakszerű használata
• cseh nyelv (a tipográfiai ismeretek előnyt jelentenek), legalább passzív műszaki angolnyelv ismeret
• "műszaki és kereskedelmi érzék"

Amit kínálunk:
• stabil munkáltatói háttér
• új trendek megismerése
• újdonságok hozzáadását elismerő bérezés
• rendkívüli prémiumok a rendkívüli teljesítményekért
• rugalmas munkaidő

Folyamatosan jobbak kívánunk lenni, és érdekesebb szortimentet kívánunk kínálni, ehhez várjuk az Ön képességeinek a kihasználását!

Munkavégzés helye: Prága Východ, Klecany
Munkaviszony típusa: teljes munkaidős foglalkoztatás
Munkaviszony időtartama: meghatározatlan ideig
Szerződéses kapcsolat típusa: munkaszerződés
Elvárt iskolai végzettség: szakközép iskola vagy műszaki egyetem
Elvárt nyelvtudás: angol (közép szintű)

Felkeltette az érdeklődését az ajánlatunk? Küldje meg a strukturált életrajzát a következő e-mail címre: hamr@khnet.cz.