Márka: Cellfast
Elérhetőség Raktáron (1 db)
Kód: 745027
Márka: Cellfast
Akció
Univerzális ERGO fejsze 1100 g - erős fejsze, ácsmunkához, kerthez, építési és tisztítási munkákhoz ajánlott - Kiváló minőségű indukciós edzett acélból készült penge, rendkívül tartós, szorosan ragasztva a tengelyhez - megfelelően profilozott fogantyú, üvegszál erősítésű kompozit anyagból készült, ütközés esetén felfüggesztést biztosít - Puha csúszásgátló SAFETOUCH ™ felület, amely lefedi a fogantyú jelentős hosszát, biztosítja a biztonságos fogást és a használat kényelmét - A tökéletes szerszámegyensúly ergonómiát és magas munkakomfortot biztosít, a multifunkcionális fedél garantálja a biztonságos kezelést és tárolást Univerzális fejsze házikóhoz, házikóhoz és családi házhoz. A fejsze szépen illeszkedik a kézbe, és különösen alkalmas kisebb rönkökhöz és rönkökhöz. A fa tűzön történő hasítása szellő lesz az ergonomikus, rugós fogantyúnak és az induktívan edzett acélból készült pengenek köszönhetően.
Kategória: Fejszék