06 1 766 4599 / H-P 8:00 - 17:00

GAS 20 L SFC ipari porszívó

Nincs raktáron
Megr. sz.: 60197B000
A terméket már nem forgalmazzuk

A készülékkel egészségre veszélytelen és nem gyúlékony anyagokat lehet felporszívózni. Ez az ipari porszívó nagyobb igénybevételekhez, kisiparosi és szakmunkákhoz, műhelyekben és a munka helyszínén használható. Erőteljes elszívás a nagy teljesítményű 1200 wattos szívóturbinának köszönhetően, száraz és nedves üzemmód a sokoldalú alkalmazásokhoz. Egyszerű szűrőtisztítás a félautomata szűrőtisztító (SFC) rendszernek köszönhetően. Beépített fúvófunkció a gyors és egyszerű szárításhoz, pl. festékek vagy egyéb, könnyen száradó folyadékok esetében. Csatlakozóaljzat az elektromos szerszámok egyidejű működtetéséhez. Beépített tartozéktartók közvetlenül a porszívó felső részén, valamint praktikus kábel- és tömlőtartó. Automatikus lekapcsolás a max. folyadékszint elérésekor. Tartálytérfogat: bruttó 19 l, nettó 15 l. Nettó víztartály térfogat 7,5 l; nettó porzsák térfogat 6,7 l; szűrőfelület 2800 cm²; max. térfogatáram (turbina) 62 l/másodperc; max. vákuum (turbina) 215 mbar. Hosszúság  440 mm, szélesség 376 mm, magasság 482 mm. Tartozékok: 2 db szívócső 0,5 m, Ø 35 mm, szívófej durva szennyeződéshez, levegőszabályozós fogantyú, redős szűrő, porzsák hulladék ártalmatlanításhoz, rés-szívófej, univerzális elektromos kéziszerszám adapter, univerzális tömlő (3 m, 38 mm Ø-vel).

Legyen Ön az első, aki kérdést küld a termékhez GAS 20 L SFC ipari porszívó. Küldje meg a kérdését