Akkumulátor visszatér kalapács SHARE20V, SDS plus (karosszéria)
Nincs értékelés Értékelés részletei
Márka: EXTOL PREMIUM
Elérhetőség Azonnal szállítható
Kód: 8891819
Márka: EXTOL PREMIUM
A kalapácsot téglában és betonban történő gyors fúrásra tervezték SDS Plus szárral ellátott fúrószárakkal. A pneumatikus ütközési rendszernek köszönhetően sokkal gyorsabban és hatékonyabban képes fúrni, mint az ütvefúrók. Fő előnye az akkumulátoros hajtás, amely lehetővé teszi, hogy magával vigye a kalapácsot, ahol dolgoznia kell vele, függetlenül attól, hogy van-e áramelosztó. A kalapács hátramenettel van felszerelve a beragadt fúrószárból való könnyű kihúzáshoz és két sebességtartományhoz, amelyek a fúrt anyagnak megfelelően használhatók. Normál munkavégzéshez elegendő egy vagy két 2000 mAh-s akkumulátor, amelyet gyorsan feltölthet gyorstöltővel, az igényesebb vagy hosszabb munkához nagyobb, 4000 mAh kapacitású akkumulátorokat ajánlunk. Az akkumulátor az EXTOL SHARE20V sorozat minden típusú szerszámában használható. Az alkalmazott Li-ion technológiának köszönhetően bármikor feltölthető anélkül, hogy csökkentené kapacitását. A Li-ion akkumulátor nagyon lassan veszít energiát az önkisülés miatt, és hosszú ideig töltődik és használatra kész. Alkalmas akkumulátor 20 V Li-ion 4 000 mAh, sebesség I. 0 - 300 / perc, II. 0 - 1 000 / perc, kalapácsok száma 0 - 5 000 / perc, SDS szerelhető plusz, ütközési erő 1,2 J, max. fúró 20 mm max. fúrás betonban 20 mm, max. fúrás acélban 10 mm, csúszáscsatlakozó, súly akkumulátorral 2,1 kg. Megfelelő töltők: Cikkszám. 8891892 és 8891893; megfelelő akkumulátorok: 8891880 8891882 8891881.