Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Dugókulcsok ütvecsavarozáshoz |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8595126929608 |
| Hosszúság: | 79 mm |
| Négyélű: | 1/2 " |
| A készlet terjedelme: | 17 |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kiváló minőségű szerszámok, sokéves tapasztalattal. Lényegében első osztályú anyagokból készültek, a legmodernebb technológiákkal feldolgozva. Az eredmény egy olyan szerszám, amely bármilyen körülmények között megbízható. És mivel a szerszámokkal való munkához hozzászokott emberek vesznek részt a fejlesztésben és a tervezési megoldásokban, számos szerszámunk meglepő, szabadalmaztatott fejlesztéseket tartalmaz, amelyeket Ön, mint szakember, a gyakorlatban is értékelni fog.
| Gyártó : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Cím : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
