ICL Greenmaster Pro-Lite Cold Start
Összetétel: 11-5-5+8Fe
A műtrágya finom gyepfelületeken való használatra készült, a termékcsalád különféle elemzéseket tartalmaz, amelyek célja a gyep egészségének optimalizálása egész évben. A „mikro” műtrágyagranulátum-technológia, amely homogén formában tartalmazza a zeolitot, 3D-s, ketrecszerű szerkezettel rendelkezik, szilícium-dioxid és alumínium-oxid molekulákból.
Előnyök:
- gyors gyepreakció
- finom granulátumok a gyors diszperzióhoz
- a kiváló minőségű összetevők és a kioldódási minta megbízható, nagy teljesítményt biztosítanak
- alacsony hőmérsékleten is jól működik, elősegíti a korai növekedést és javítja a kopásállóságot
- a szezonban bármikor használható
- megakadályozza a gyomok és a moha invázióját
- a vas és a magnézium támogatja a gyep ellenálló képességét
- a vas-szulfát taszítja a mohát
Használati utasítás:
- Száraz levelekre kell kijuttatni. Ha a kijuttatást követő 1-2 napon belül nem esik az eső, öntözze meg a műtrágyát. Az öntözés segít a granulátumok jobb szétszóródásában, és a nagyon alacsonyra nyírt gyepeken minimalizálja annak kockázatát, hogy a fűnyíró felszedje a granulátumokat.
- Kerülje a fagyos és száraz időben történő használatát. A kijuttatás utáni öntözés csökkenti a kezelői nyomok láthatóságát. Ha a termék kiömlik a járdára, betonra, ruhára stb., azonnal távolítsa el, különben fennáll a felület nem kívánt elszíneződésének veszélye.
- A hántolás és/vagy ápoláshoz hasonló műveleteket halassza el a felvitelt követő 3. napra; Ez lehetővé teszi a granulátumok megfelelő eloszlatását.
- Ne alkalmazza fán, kőn vagy más kemény felületeken, mert foltosodást okozhat.
| Felhasználási idő | februártól júniusig |
| Időtartam | 6 hét |
| Szemcsék mérete | 0,5 - 1,7 mm |
| Adagolás | 30-35 g/m² |
| Termékfigyelemelterelés | 3-4 nap |
| Gyepreakció | 7 nap |
| Teljes csomag 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategória: | Minden a kerthez |
|---|---|
| Súly: | 26 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994018825 |
| Műtrágya kijuttatása: | gyep |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Professzionális használat: | igen |
| műtrágya formájában: | granulált |
| Szemcseméret: | mini |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
