Landscaper Pro® All Round
Összetétel: 24-5-8+2MgO
Ez a termék alkalmas a gyep moha és gyomok elleni kezelése utáni használatra. A tápanyagok folyamatos felszabadulása kiegyensúlyozott növekedést és jó gyökérképződést biztosít.
Előnyök:
- mini granulátum az egyenletes eloszlás érdekében; nem zavarja a karbantartási programokat
- támogatja a fiatal fű erős és összefüggő állománysá fejlődését
- ideális a "Tél előtti" termékkel kombinálva
- hozzáadott magnézium a jobb színezés érdekében
Alkalmazás:
Száraz levelekre vigye fel. A kijuttatás utáni öntözés elősegíti az egyenletes eloszlást és felgyorsítja a kezdeti hatást. Kerülje a kijuttatást fagyos vagy száraz időben. A granulátumok károsodásának elkerülése érdekében a kijuttatást levegőztetés, például üreges hegyű levegőztetés, lyukasztás és/vagy szkarifikálás után kell elvégezni.
| Kijuttatási idő | Márciustól júniusig |
| Hatóanyag időtartama hatás | 4 - 5 hónap |
| Szemcsék mérete | 0,5 - 2,5 mm |
| Adagolás | 20 - 45 g/m² |
| Oldhatóság | közepes - hosszú |
| Gyepreakció | 1 - 3 nap |
| Teljes csomag 5 kg | 111 - 250 m² |
| Kategória: | Minden a kerthez |
|---|---|
| Súly: | 5.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994016234 |
| Műtrágya kijuttatása: | gyep |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Hosszan tartó: | igen |
| Professzionális használat: | igen |
| Műtrágya formájában: | granulált |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
