Landscaper Pro® Flora
Összetétel: 15-9-11+3MgO
A Landscaper Pro® Flora az ICL Specialty Fertilizers által gyártott, elismert Osmocote technológián alapul, és kifejezetten szegélyek, cserjék, fák, konténerek, cserepes vagy függőkosarakban lévő növények kezelésére fejlesztették ki. A tápanyagok fokozatosan és egyenletesen szabadulnak fel a szezon során, ami következetesen szép és egészséges virágokat eredményez. A magnézium hozzáadása gazdag zöld színt kölcsönöz a leveleknek.
Előnyök:
- szegélyeken, fákon, konténeres növényeken és függőkosarakban való használatra
- az egyetlen tápanyag az egész szezonban
- a tápanyagok egészséges növényeket és gyönyörű virágokat biztosítanak
Használati utasítás:
A legjobb eredmény elérése érdekében a műtrágyát a talajba vagy a termesztőközegbe kell dolgozni. Kézzel vagy applikátorral is kijuttatható a közeg felületére. A kijuttatás utáni öntözés indítja el a műtrágya kibocsátó mechanizmusát.
| Kijuttatási idő | Márciustól októberig |
| Hatóidő | 5 - 6 hónap |
| Szemcsék mérete | < 5 mm |
| Adagolás | 35 g/m² |
| Teljes csomag 15 kg | 428 m² |
| Kategória: | Balkonnövényekhez való műtrágyák |
|---|---|
| Súly: | 15.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994008116 |
| Műtrágyahasználat: | erkélynövények |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Hosszan tartó: | igen |
| Professzionális használat: | igen |
| műtrágya formájában: | granulált |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
