Landscaper Pro® Új Fű
Összetétel: 20-20-8
Ideális műtrágya gyeptelepítéshez vagy újravetéshez. A Poly-S bevonattechnológia szabályozza a nitrogén felszabadulását, ami kiegyensúlyozott növekedést és jó gyökérfejlődést biztosít. A magas foszfortartalom szintén támogatja a gyökérképződést. A finom granuláció ideális a tápanyagok egyenletes eloszlásához.
Előnyök:
- ideális fűszőnyeg vetéséhez vagy lerakásához; magas foszfortartalma elősegíti a gyökérképződést
- maximális biztonság a fiatal gyepek számára, minimális égési kockázat
- finom szemcsék biztosítják a tápanyagok egyenletes eloszlását
Használati utasítás:
Száraz levelekre vigye fel. A kijuttatás utáni öntözés elősegíti az egyenletes eloszlást és felgyorsítja a kezdeti hatást. Kerülje a kijuttatást fagy vagy aszály idején. A granulátumok károsodásának elkerülése érdekében a kijuttatást levegőztetés, például üreges hegyű levegőztetés, lyukasztás és/vagy szkarifikálás után kell elvégezni.
| Kijuttatási idő | Márciustól augusztusig |
| Hatóidő | 3 hónap |
| Szemcsék mérete | 1,0 - 2,5 mm |
| Adagolás | 20 - 45 g/m² |
| Oldhatóság | közepes - hosszú |
| Gyepreakció | 4 nap |
| Teljes csomag 15 kg | 333 - 750 m² |
| Kategória: | Vetéshez való műtrágyák |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994017842 |
| Műtrágya kijuttatása: | gyep |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Hosszan tartó: | igen |
| Professzionális használat: | igen |
| műtrágya formájában: | granulált |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
