Landscaper Pro Tavaszi és nyári
Összetétel: 20-0-7+3CaO+3MgO
Kiváló minőségű, szabályozott tápanyag-leadású műtrágya, ideális tavaszi és nyári használatra.
LandscaperPro Tavaszi és nyári A Summer egy hatékony, szabályozott tápanyag-leadású műtrágya, amely gyors és erős választ, valamint 3 hónapon át folyamatos tápanyag-utánpótlást biztosít.
Előnyök:
- Gyors hatás
- Kiváló ár/teljesítmény arány
- Folyamatos tápanyag-leadás 2-3 hónapig
- 14px; font-family: verdana, geneva;">Optimális tápanyagellátás a gyep minőségének javítására
- Gyors hatás jó színvisszaadással
| Kijuttatási idő | Március - augusztus |
| Hatóidő | 2 - 3 hónap |
| Szemcsék mérete | 1-2,5 mm |
| Adagolás | 25-35 g/m² |
| Gyepreakció | 7 nap |
| 7 nap | |
| Teljes csomag 5 kg | 142 - 200 m² |
| Kategória: | Minden a kerthez |
|---|---|
| Súly: | 5.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994016388 |
| Termékcsalád: | Tájépítő Pro |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
