Landscaper Pro gyomszabályozás 15 kg - 2 az 1-ben gyomszabályzó műtrágya
Landscaper Pro® Gyomirtás + Műtrágya
Összetevők: 22-5-5+2,4D + Dicamba
A Gyomirtó egy lassú felszívódású műtrágya, amely gyomirtót tartalmaz. Felvitel után a gyomirtó behatol a gyomokba és elpusztítja azokat. Három-négy héten belül a gyomok eltűnnek, és a gyep zöldebbnek tűnik. A benne található tápanyagok biztosítják, hogy a gyep gyorsan beborítsa a csupasz területeket.
Előnyök:
- táplálja a gyepet és egyetlen alkalmazással elpusztítja a gyomokat
- javítja a gyep megjelenését
- mini granulátum biztosítja az optimális érintkezést a gyomokkal
- magas nitrogéntartalom serkenti a növekedést, a csupasz foltok eltakarására szükséges
Használati utasítás:
Javasoljuk, hogy nedves gyepre alkalmazza. A kijuttatás utáni öntözés elősegíti a termék feloldódását és gyorsabb kezdeti hatást biztosít. Ne alkalmazza fagyban vagy túlzottan száraz körülmények között. Ideális esetben a Weedcontrol műtrágyát csak levegőztetés/lazítás után kell kijuttatni, különben fennáll a szemcsék károsodásának veszélye.
Gyomok, amelyektől garantáltan megszabadul:
kúszóhere, kúszóboglárka, szegény százszorszép, búzavirág, beléndek, útifű, pitypang, madárláb-hegyi lóhere, közönséges cickafark
| Alkalmazási időszak | Áprilistól szeptemberig |
| Hatóidő | 6-8 hét |
| Granulátum méret | 0,2 - 2,5 mm |
| Adagolás | 20 g/m22 |
| Oldhatóság | 7 nap (láthatóan eltűnik a felszínről) |
| Gyepreakció | 7 nap |
| Teljes csomag 15 kg | 750m2 |
| Kategória: | Minden a kerthez |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994009656 |
| Műtrágya kijuttatása: | gyep |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Professzionális használat: | igen |
| műtrágya formájában: | granulált |
| Szemcseméret: | mini |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
