A ProTurf Jaro egy teljes értékű, lassú felszívódású műtrágya, amely nitrogénben és polihalitban gazdag. Egyedülálló természetes kálium-, magnézium-, kalcium- és kénforrás, amely egészséges és ellenálló gyepet biztosít. A nitrogén egy része bevonatos formában van, és azonnal rendelkezésre áll. Az eredmény rövid időn belül észrevehető, még viszonylag alacsony talajhőmérséklet esetén is. A kis méretű, pormentes granulátumoknak és a tápanyagok időjárástól független leadásának köszönhetően a ProTurf javítja a gyep minőségét. Különösen alkalmas 6 mm-es vágásmagasságú gyepekhez. A ProTurf elsősorban a növekedési időszakban történő alkalmazásra készült.
Összetétel: 21-5-6+2,5CaO+2,5MgO
Előnyök:
- gyors zöldülés, kontrollált növekedés
- ideális a gyep "felébresztésére" hideg időben is
- a mini-granulátumok fokozatosan szabadítják fel a nitrogént a Poly-S technológiát alkalmazó csomagolásnak köszönhetően
- a homogén csomagolású finom granulátumok jobb hatást fejtenek ki
- jobb diszperzió applikátorral történő alkalmazás esetén
- rugalmas adagolás, foltmentes
- gyorsan oldódik, nem befolyásolja a játékot
- könnyen felhordható; tiszta, pormentes és szagtalan
- magnéziumot tartalmaz, amely elősegíti a színeződést és csökkenti a növények stresszét
Használati utasítás:
- száraz levelekre alkalmazza
- a kijuttatás utáni öntözés elősegíti az egyenletes eloszlást és felgyorsítja a kezdeti hatást
- kerülje a kijuttatást fagy vagy aszály idején
- a kijuttatás utáni öntözés csökkenti a látható nyomok kockázatát
- a kijuttatást levegőztetés után kell elvégezni, például üreges hegyű levegőztetéssel, szúrással vagy szurkálással, hogy elkerülje a granulátumok károsodását
| Kijuttatási idő | Márciustól júniusig |
| Hatóanyag időtartama hatás | 2 hónap |
| Szemcseméret | 1 - 2,5 mm |
| Adagolás | 20 - 35 g/m² |
| Gyepreakció | 7 nap |
| Kategória: | Minden a kerthez |
|---|---|
| Súly: | 26 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994018610 |
| Műtrágya kijuttatása: | gyep |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Hosszan tartó: | igen |
| Professzionális használat: | igen |
| műtrágya formájában: | granulált |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
