Ennek a csomagnak a megvásárlása esetén A SZÁLLÍTÁS INGYENES.
Ez a kedvezményes csomag egész éves gyeptrágyázást biztosít, tavaszra, nyárra és őszre alkalmas műtrágyákat tartalmaz.
ProTurf TAVASZI 25 kg
Összetétel: 21-5-6+2,5CaO+2,5MgO
A ProTurf Jaro egy teljes értékű, lassú felszívódású, nitrogénben és polihalitban gazdag műtrágya. Egyedülálló természetes kálium-, magnézium-, kalcium- és kénforrás, amely egészséges és ellenálló gyepet biztosít. A nitrogén egy része bevonatos formában van, és azonnal rendelkezésre áll. Az eredmény rövid időn belül észrevehető, még viszonylag alacsony talajhőmérséklet esetén is. A kis méretű, pormentes granulátumoknak és az időjárástól független tápanyag-felszabadító képességüknek köszönhetően a ProTurf javítja a gyep minőségét. Különösen alkalmas 6 mm-es nyírási magasságú gyepekhez. A ProTurf elsősorban a növekedési időszakban történő alkalmazásra szolgál.
| Alkalmazási időszak | Márciustól júniusig |
| Hatóidő | 2 hónap |
| Szemcsék mérete | 1 - 2,5 mm |
| Adagolás | 20 - 35 g/m² |
| Gyepreakció | 7 nap |
ProTurf NYÁRI 25 kg
Összetétel: 15-6-15+7CaO+2,5MgO
A ProTurf egy lassan felszívódó műtrágya mini granulátumokkal, polihalitban gazdag. Egyedülálló kálium-, magnézium-, kalcium- és kénforrás, amely egészséges és tartós gyepet biztosít. A nitrogén egy része bevonatos formában van a Poly-S technológia segítségével. Az eredmény rövid időn belül észrevehető, még viszonylag alacsony talajhőmérséklet esetén is. Kis méretű, pormentes granulátumainak és az időjárástól független tápanyag-felszabadító képességének köszönhetően a ProTurf javítja a gyep minőségét. A ProTurf különösen olyan időszakokban történő alkalmazásra készült, amikor a növények nagy stressznek vannak kitéve (nyáron és télen).
Használati utasítás:
- száraz levelekre alkalmazza
- a kijuttatás utáni öntözés elősegíti az egyenletes eloszlást és felgyorsítja a kezdeti hatást
- kerülje a kijuttatást fagy vagy aszály idején
- a kijuttatás utáni öntözés csökkenti a látható nyomok kockázatát
- a kijuttatást levegőztetés, például üreges hegyű levegőztetés, átszúrás vagy szkarifikálás után kell elvégezni, hogy elkerüljük a granulátumok károsodását
| Kijuttatási idő | Júniustól szeptember közepéig |
| Időtartam | 2 hónap |
| Szemcsék mérete | 1 - 2,5 mm |
| 1 - 2,5 mm | |
| Adagolás | 20 - 35 g/m² |
| Gyepreakció | 7 nap |
ProTurf ŐSZ 25 kg
Összetétel: 12-5-20+2CaO+2MgO
A ProTurf egy lassan felszívódó, mini granulátumokat tartalmazó, polihalitban gazdag műtrágya. Egyedülálló kálium-, magnézium-, kalcium- és kénforrás, amely egészséges és tartós gyepet biztosít. A nitrogén egy része Poly-S technológiával bevont formában van. Az eredmény rövid időn belül észrevehető, még viszonylag alacsony talajhőmérséklet esetén is. Apró, pormentes szemcséinek és az időjárástól független tápanyag-felszabadító képességének köszönhetően a ProTurf javítja a gyep minőségét. A ProTurf-ot kifejezetten olyan időszakokban történő alkalmazásra tervezték, amikor a növények nagy stressznek vannak kitéve (nyáron és télen).
| Jelentkezési időszak | Júniustól októberig |
| Időtartam | 2 hónap |
| Szemcsék mérete | 1 - 2,5 mm |
| Adagolás | 20 - 35 g/m² |
| Gyepreakció | 7 nap |
| Kategória: | Egész éves műtrágyák |
|---|---|
| Súly: | 76 kg |
| Műtrágya kijuttatása: | gyep |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Hosszan tartó: | igen |
| Professzionális használat: | igen |
| műtrágya formájában: | granulált |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
