Sierrablen Plus Stressz Szabályozó 03M 15-00-28+2MgO 25 kg
SierrablenPlus stresszkontroll
15-0-28+2MgO
A SierrablenPlus (3 hónap) a legjobb felkészülést biztosítja a téli hónapokra, biztosítva a sűrű növekedést tavasszal. Ez a műtrágya szabályozott hatóanyag-leadású nitrogént kínál, amely csak a növekedés szempontjából kedvező körülmények között szabadul fel, segítve a növény felkészítését a stresszes időszakokra.
A magnézium hozzáadása elősegíti a gyep színének növekedését és elfedi a stressz jeleit. A magas káliumdózis erősíti a növényi sejtfalat. A termék az ICL Specialty Fertilizers szabadalmaztatott Poly-S és PACE bevonattechnológiáit használja.
Használati utasítás:
Száraz levelekre vigye fel. A kijuttatás utáni öntözés elősegíti az egyenletes eloszlást és felgyorsítja a kezdeti hatást. Kerülje a fagyos vagy száraz körülmények között történő kijuttatást. A granulátumok károsodásának elkerülése érdekében a kijuttatást levegőztetés, például üreges tüskés levegőztetés, lyukasztás és/vagy szeleteltetés után kell elvégezni.
Előnyök:
- ideális a téli felkészüléshez
- gazdag zöld gyepet biztosít tavasszal
- a szabályozott kibocsátású nitrogén segíti a növény felkészítését a stresszes időszakok
- magas káliumtartalma erősíti a sejtfalat
- pozitív hatással van a növény vízháztartására
- hozzáadott magnézium támogatja a színeződést és elfedi a stressz jeleit
- jobban tűri a szélsőséges hőmérsékleteket
| Jelentkezési időszak | Szeptember és október, február és március |
| Hatóidő | 3 hónap |
| Szemcsék mérete | 1 - 2,5 mm |
| Adagolás | 35 g/m² |
| Nehéz | 710 - 1000 m² |
| Kategória: | Minden a kerthez |
|---|---|
| Súly: | 25 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994003326 |
| Műtrágya kijuttatása: | gyep |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Hosszan tartó: | igen |
| Professzionális használat: | igen |
| műtrágya formájában: | granulált |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
