Sportsmaster CRF High K
16+6+25
A Sportsmaster High K (2-3 hónap) a szabályozott hatóanyag-leadású tápanyag-technológia és a többkomponensű granulált műtrágyák kombinációja. Egyenletes növekedést biztosít hirtelen ingadozások nélkül. A műtrágya egy része bevonat nélküli, így azonnali reakciót biztosít.
A Sportsmaster CRF High K az ICL Specialty Fertilizers szabadalmaztatott Poly-S és PACE bevonattechnológiáit használja. A kálium hozzáadása erősíti a sejtfalat és segít szabályozni a növények vízháztartását.
Ideális szélsőséges hőmérsékleti időszakok előtti használatra vagy a télre való felkészüléshez - buja gyepet biztosít tavasszal. A szabályozott hatóanyag-leadású nitrogént csak a növekedés szempontjából kedvező körülmények között juttatják a növényekhez, és segít felkészíteni őket a stresszes időszakokra.
Használati utasítás:
Száraz levelekre kell kijuttatni. A kijuttatás utáni öntözés elősegíti az egyenletes eloszlást, felgyorsítja a kezdeti hatást és csökkenti a kezelői nyomok láthatóságát.
A granulátumok károsodásának elkerülése érdekében a kijuttatást levegőztetés, például üreges pontú levegőztetés, lyukasztás és/vagy szeleteltetés után kell elvégezni. Kerülje a fagyos vagy száraz időben történő alkalmazást.
Ha járdára, betonra, ruhára stb. ömlik, azonnal távolítsa el, a termék foltokat hagyhat.
Előnyök:
- magas káliumtartalma erősíti a sejtfalakat és segít szabályozni a vízháztartást
- ideális szélsőséges hőmérsékleti időszakok előtti használatra
- kiváló felkészülés a télire, gyönyörű gyepet biztosít tavasszal
- a szabályozott kibocsátású nitrogén csak a növekedéshez kedvező körülmények között szabadul fel
| Alkalmazási idő | Szeptember és október, február és március |
| Időtartam | 2 - 3 hónap |
| Szemcsék mérete | 2 - 4,5 mm |
| Adagolás | 20 - 30 g/m² |
| Vasszas | 835 - 1250 m² |
| Kategória: | Minden a kerthez |
|---|---|
| Súly: | 25.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994007492 |
| Műtrágya kijuttatása: | gyep |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Hosszan tartó: | igen |
| Professzionális használat: | igen |
| műtrágya formájában: | granulált |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
