Sierrablen Plus 19-05-18+2MgO+TE 25 kg Aktív 03M
Sierrablen Plus Active
19-5-18+2MgO+TE
A Sierrablen Plus Active egy kiegyensúlyozott NK műtrágya foszfortartalommal. Teljes nyomelem-komplexet tartalmaz, amely pozitívan befolyásolja a gyep egészségét és hozzájárul a stressz utáni regenerációhoz. Magnéziumot is tartalmaz, amely elősegíti a színezést és elfedi a stressz jeleit.
A Sierrablen Plus Active egy ideális műtrágya szabályozott tápanyag-leadású tavasztól őszig történő használatra. Az ICL Specialty Fertilizers szabadalmaztatott Poly-S bevonattechnológiáját használja.
Használati utasítás:
Száraz levelekre vigye fel. A kijuttatás utáni öntözés elősegíti az egyenletes eloszlást és felgyorsítja a kezdeti hatást. Kerülje a kijuttatást fagyos vagy száraz időben. A granulátumok károsodásának elkerülése érdekében a kijuttatást levegőztetés, például üreges tüskés levegőztetés, szúrás és/vagy gyepszellőztetés után kell elvégezni.
Előnyök:
- kiegyensúlyozott NK műtrágya szabályozott hatóanyag-leadású, foszfort tartalmazó
- tavasztól őszig bármikor használható
- nyomelemek és hozzáadott magnézium teljes komplexuma
- pozitívan befolyásolja a gyep színét és egészségét
- elfedi a stressz jeleit és segíti a regenerációt a stressz után
| Alkalmazási időszak | Júniustól szeptember közepéig |
| Hatóidő | 3 hónap |
| Szemcsék mérete | 1 - 2,5 mm |
| Adagolás | 35 g/m² |
| Nehéz | 710 m² - 1000 m² |
| Kategória: | Nyári műtrágyák |
|---|---|
| Súly: | 25 kg |
| EAN vonalkód: | 8712994003302 |
| Műtrágya kijuttatása: | gyep |
| Műtrágya típusa: | ásványi |
| Hosszan tartó: | igen |
| Professzionális használat: | igen |
| műtrágya formájában: | granulált |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
