06 1 766 4599 / H-P 8:00 - 17:00

57 625 Ft 73 184 Ft
Megr. sz.: FPY50
Raktárkészleten 6 és több darab
Minden vásárláshoz ajándékot adunk a megrendelés értéke szerint! Ajándékok áttekintése

A többfokozatú dugattyút tartalmazó hidraulikus hengert nagy terhek, finom és kis mértékű emeléséhez lehet használni a gépiparban és az építkezéseken, akár rendkívül szűk helyeken is. A dugattyúkon lehúzó gyűrűk is vannak, amelyek védik a hengert a szennyeződésektől. Az alkatrészek külső felülete zománcfestékkel van bevonva. Az olajnyomás előállításához ajánljuk a kínálatunkból a CP700, CP700A megr. számú szivattyúkat.

Megjegyzés:

A hidraulika szivattyú nem tartozéka a hengernek.

Emelés 64 mm
Teherbírás 50 t
Olajtöltet 113 cm²
Magasság 68 mm