A készlet tartalma: 80 db - 1/4" szegmens - rend. sz. 49421, 5 db - 1/4" szelep külső menettel - rend. sz. 29452, 2 db - 1/4" lapos fúvóka - rend. sz. 49427, 2 db - 1/4" fúvóka ø 6,35 mm - rend. sz. 49424, 2 db - 1/4" fúvóka ø 3,2 mm - rend. sz. 49423, 2 db - 1/4" fúvóka ø 1,6 mm - rend. sz. 49422 és 1 db - 1/4" mágneses alap 1 + 4 × 1/4" - rend. sz. 404001.
| Kategória: | 1/4" tömlő és kiegészítők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 8590792058317 |
| Max. pracovní teplota: | 76 °C |
| Teplota tavení: | 165 °C |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Cím : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Képviselő postai címe : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| Képviselő e-mail címe : | obchod@proexport.cz |
