Kartávolság 120 mm, mélység 100 mm.
| Kategória: | Mechanikus |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.56 kg |
| EAN vonalkód: | 8595126917469 |
| Pofák száma: | 3 |
| Pofakinyúlás a kartól: | 100 mm |
| Üzemi tartomány (pofanyitás): | 120 mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az Extol Premium a mesterosztály tipikus képviselője. A hobbi szerszámokkal ellentétben, amelyek egyetlen paramétere gyakran az ár, az Extol Premium szerszámok tervezői a felhasznált anyagok és technológiák minőségét, a kidolgozást, a dizájnt, a paramétereket és az ergonómiát hangsúlyozzák.
Ez a kategória garancia arra, hogy minőségi terméket vásárol megfizethető áron, amelyet a legújabb technológiák felhasználásával gyártottak, és sok szempontból megfelel a legmagasabb elvárásoknak. Ugyanakkor számos olyan megoldást és szabadalmat hoz magával, amelyek eddig a professzionális márkák kiváltsága voltak.
| Gyártó : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Cím : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
