A szerelőknek kézre szabott állítható kulcs. Azon kívül, hogy hihetetlen nagy terjedelemben tud dolgozni (0 - 38 mm), az ultravékony pofa 61CrV5 acélból készült, amely a kis kulcsméreteket is figyelembe véve lehetővé teszi, hogy a legkisebb résekben is dolgozni tudjon.
| Kategória: | FORTUM kulcsok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8595126929677 |
| Átmérő tartomány: | 38 mm |
| Anya: | M4 – M24 |
| L1: | 5 mm |
| Hosszúság: | 212 mm |
| L2: | 13 mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kiváló minőségű szerszámok, sokéves tapasztalattal. Lényegében első osztályú anyagokból készültek, a legmodernebb technológiákkal feldolgozva. Az eredmény egy olyan szerszám, amely bármilyen körülmények között megbízható. És mivel a szerszámokkal való munkához hozzászokott emberek vesznek részt a fejlesztésben és a tervezési megoldásokban, számos szerszámunk meglepő, szabadalmaztatott fejlesztéseket tartalmaz, amelyeket Ön, mint szakember, a gyakorlatban is értékelni fog.
| Gyártó : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Cím : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
