Az OS553V felülvetőgépet 5 HP teljesítményű Vanguard™ 160 motor hajtja, 51 cm-es munkaszélességgel és VertiCut delta késsel rendelkezik, amely ideális vetőmag-bedolgozást biztosít a talajba. A Billy Goat exkluzív Auto Drop™ funkciója lehetővé teszi a vetőszerkezet és a kijuttatandó vetőmag mennyiségének vezérlését közvetlenül a fogantyúról.
A nagyméretű tartályba akár 11,3 kg vetőmag fér. A tartály polikarbonátból készült, vagyis nem korrodál és kis tömegű. A különböző fűfajták vetésére vonatkozó útmutató a fedél alatt található, ami segít a megfelelő vetőmag-adagolás beállításában. Az összes szerkezeti elem – például a kerekek, a váz és a csapágyak – magas minősége hosszú élettartamot biztosít.
A cserélhető késrendszernek köszönhetően felszerelhetők lengőkések vagy rugós ujjak, így a felülvetőgép rövid idő alatt gyepszellőztetővé alakítható. Ez rendkívül sokoldalúvá teszi a gépet.
A Billy Goat OS553V felülvetőgép jellemző tulajdonságai
Auto Drop™ System - Automatikusan indítja és leállítja a vetőmagtartály ürítőmechanizmusát. Így elkerülhető a nem kívánt vetés. Az OS500 és OS900 sorozatnál érhető el.
Vetőmagtartály - 11,3 kg teherbírású tartály. A tartály fedelén a kezelő megtalálja a fűfajtának megfelelő optimális vetőmagmennyiség beállítására vonatkozó útmutatót. A tartály műanyagból készült, ezért ellenáll a kedvezőtlen időjárási hatásoknak.
Fold-n-Go™ fogantyú - A fogantyú összecsukásához nincs szükség szerszámokra vagy gyorskioldó mechanizmusokra. A Fold-n-Go™ fogantyút egyszerűen kioldja és lehajtja. A párnázás emellett csillapítja a rezgéseket.
Tartós kerekek - Tartós kerekek acél felnivel és csapágyakkal a legnehezebb körülményekhez.
A Billy Goat OS553V felülvetőgép opcionális tartozékai
Rugós ujjak - Hatékonyan eltávolítják a fűmaradványokat, gyomokat és mohát olyan területeken, ahol öntözőfejekkel vagy más akadályokkal lehet találkozni (350355-S).
| Kategória: | Vertikutálók |
|---|---|
| Tartály kapacitása: | 11,3 kg |
| Max. motorteljesítmény: | 5 HP |
| Motor: | Vanguard 160 |
| Munkamélység: | 0,3 - 1,3 cm |
| Munkaszélesség (cm): | 51 cm |
| Hajtás típusa: | tolható |
| Hengerűrtartalom (cc): | 169 |
| Méretek (h x sz x m cm): | 116 x 67 x 119 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Billy Goat márka amerikai gyártója a kerti és kommunális gépeknek. A márka története egészen 1967-ig nyúlik vissza, amikor Kansasban alapították. Azóta fokozatosan a kiváló minőségű kerti gépek világszerte elismert specialistájává vált az USA-ban.
Ez a gyártó különféle professzionális gépeket kínál. Például professzionális gépeket, lombszívókat, ág- és zöldhulladék-aprítókat, aerátorokat és tisztítógépeket a szennyeződések eltávolításához.
A Billy Goat gépei számos különböző célra használhatók. Például a bozótvágók ideálisak kertek, parkok és sportpályák karbantartására, míg a lombszívók és a aprítógépek segítenek fenntartani a tisztaságot és a kültéri terek, parkolók, járdák vagy teraszok esztétikus megjelenését. Gyepszellőztetők, aerátorok, mulcsozók és mulcsozó gépek a parkokat, pázsitokat és egyéb zöldfelületeket élettel teli környezetté alakítják, amelyre öröm ránézni.
A Billy Goat márka elnyerte vásárlói bizalmát és tiszteletét hosszú történetének, innovatív technológiáinak és megbízható termékeinek köszönhetően, így a szakemberek és az otthoni kerttulajdonosok körében is kedvelt választás. Cégünkkel való együttműködés részeként szakértői segítséget, megbízható garanciális és garancián túli szervizt, valamint gyors alkatrészellátást kap.
| Gyártó : | Billy Goat Industries, Inc. |
|---|---|
| Cím : | 1803 SW Broadway Drive Lee's Summit, MO 64082 USA |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | CIME, s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | K Silu 1426, 393 01 Pelhřimov |
| Képviselő e-mail címe : | cime@cime.cz |
