Egyszerű forrasztópáka, a pontos munkát igénylő szakmunkákhoz, elsősorban elektronikai alkatrészek, bizsuk lágyforrasztásához használható. Továbbá a forrasztópákával műanyagokat lehet vágni és forrasztani, valamint feliratokat lehet faanyagokba égetni. Tápfeszültség 230 V/50 Hz, teljesítményfelvétel 60 W. A fém állvány tartozék.
| Kategória: | Elektromos forrasztópákák |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.125 kg |
| EAN vonalkód: | 8595126960045 |
| Teljesítményfelvétel: | 60 W |
| Tápellátás: | 230 V |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az Extol Craft kiváló választás a barkácsolás szerelmeseinek, akik szeretnék élvezni hobbijukat – ráadásul kedvező áron.
Az Extol Craft szerszámai a hobbi kategóriában a színvonalon felüli minőséget kínálnak: „Hobbi” áron a legjobbat kapod, amit ebben a kategóriában el lehet érni.
| Gyártó : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Cím : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
