Mikrométer 0 - 25 mm menetek mérésére ASIMETO
Analóg mikrométer rögzített, nem forgó orsóval, surlódó dobbal és acél lakkozott kerettel öt pár érintővel különböző menetek mérésére (a felső szög 60°, különböző emelkedés). Alaptartozékok: S kulcs, 5 pár érintő, jótállási jegy, használati útmutató, kalibráló tanúsítvány, műanyag tok.
| Kategória: | Mérőeszközök |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 8590792063656 |
| Leolvasás: | 0,01 mm |
| Terjedelem: | 0 – 25 mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Cím : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | ASIMETO Germany GmbH |
| Képviselő postai címe : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Képviselő e-mail címe : | kontakt@asimeto.de |
