2 1/2" szegmens (kék) - alapvető elem tömlők összállításához. A szívótömlők szegmenseit 1 db-ként értékesítjük - vagyis 48,8 mm. A második és minden további szegmens a tömlőt 32 mm-re hosszabbítja meg - a két szegmensből álló tömlő hossza 48,8 + 32 = 80,8 mm.
| Kategória: | Elosztók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.05 kg |
| EAN vonalkód: | 8590792056603 |
| Hosszúság: | 48,8 mm |
| Antistatické provedení: | ne UNIMAX.Unit.2 (hu-HU) |
| Max. pracovní teplota: | 76 °C |
| Teplota tavení: | 165 °C |
| Vnitřní průměr: | 63,5 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
| Gyártó : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Cím : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Képviselő postai címe : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| Képviselő e-mail címe : | obchod@proexport.cz |
