ALPEN gyorszáras fűrész, Bernina 6195 modell, pengehossz 19,5 cm
A Bernina 6195 fűrész ideális gyümölcstermesztéshez, tereprendezéshez, gyümölcsfák gondozásához vagy a kertben való munkához. A gumibevonatú fém fogantyú masszív és jól tart, a krómozott penge rendkívül éles, minden fűrészfog indukciós edzésű. A pengerögzítő rendszer biztonságos szállítást, használatot és tárolást biztosít. Az élettartam növelése érdekében a penge pótalkatrészként kapható.
Specifikációs pontok
- egyenes acélpenge krómozással
- optimalizált foggeometria a hatékony vágáshoz és a fahulladék eltávolításához
- a penge egyszerű beállítása és cseréje
- akár 90 mm átmérőig vág
- verdana, geneva; font-size: 14px;">pengehossz 195 mm
- Svájcban tervezve
| Kategória: | Műhelyfelszerelés |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 850051573271 |
| Fűrész típusa: | metszőfűrész |
| Fűrész megnevezése: | fához |
| Pengehossz: | 195 mm |
| Vágási átmérő: | 90 mm |
| Összecsukható: | igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
